Pieslēdzam pasauli ar E-komercijas zvaigzni 2023

Latvijas e‑komercijas gada balvas mērķis ir izcelt spožākos e-veikalus un e-komercijas uzņēmumus. Nepārtrauktās e-komercijas attīstības laikā ir svarīgi neapstāties pie sasniegtā, bet gan turpināt celt līmeni.

Kas ir E-komercijas zvaigzne?

E-komercijas zvaigzne” ir E-komercijas gada balva, kas trešo gadu tiks pasniegta Latvijas uzņēmumiem – lieliem un maziem, lokāliem un eksportējošiem interneta veikaliem. Sekojot pasaules tendencēm, šogad īpaša uzmanība tiks pievērsta eksportam, tomēr pieteikties var visi e-veikali – arī tie, kas vēl aug un pagaidām darbojas tikai Latvijā.

Kategorijos

4

Įmonės gali teikti paraiškas apdovanojimui gauti 4 kategorijose, nepriklausomai nuo įmonės pramonės šakos ir masto.

Naujas verslas

Naujas verslas

1.

Verslo apyvarta iki 50 000 EUR Dalyvio mokestis 50 EUR

Smulkusis verslas

Smulkusis verslas

2.

Verslo apyvarta nuo 50 000 iki 500 000 EUR Dalyvio mokestis 50 EUR

Vidutinis verslas

Vidutinis verslas

3.

Verslo apyvarta nuo 500 000 iki 5 mln. EUR Dalyvio mokestis 100 EUR

Didelis verslas

Didelis verslas

4.

Verslo apyvarta nuo 5 mln. EUR Dalyvio mokestis 150 EUR

categories

Strateginis partneris

Žiniasklaidos partneriai

Žiuri

1 / 12

Māris Kuļikovskis

Omniva pārdošanas daļas vadītājs

Ar e-komerciju uz Tu jau gandrīz 10 gadus. Apveltīts arī izcilu analītisko domāšanu. Viņa spēja izprast finanšu rādītāju korelāciju ar produkta kvalitāti un formu ir devusi iespēju attīstīt biznesu gan lieliem, gan maziem e-komercijas uzņēmumiem.

2 / 12

Arnis Jēkabsons

Element Digital vadītājs

Digitālās jomas eksperts ar vairāk kā 10 gadu pieredzi dažādās digitālā mārketinga un digitālo produktu izstrādes sfērās. Šobrīd vada digitālo aģentūru „Element”, kas fokusējas uz dažādu web projektu izstrādi, animāciju veidošanu, sociālo mediju komunikāciju un performance mārketingu.

3 / 12

Gustavs Gotauts

eCOMHUB dibinātājs un ģimenes cilvēks

E-komercijas izaugsmes atbalsta platformu eCOMHUB dibinājis ar mērķi palīdzēt attīstīt e-komerciju Latvijā un pasaulē. Gustavs pēdejos 5 gadus veiksmīgi strādājis ar vairākiem e-komercijas projektiem, ko turpina darīt arī šobrīd, zīmolā “ecomhub.agency”, ar komandu apgrozot vairākus simtus tūkstošus eur katru mēnesi.

4 / 12

Jurijs Ivanovs

Joom līdzdibinātājs

Globālā e-veikala Joom līdzdibinātājs, valdes loceklis un mārketinga vadītājs. Sācis pirmos interneta projektus jau 90. gadu beigās, uzkrājis vairāk nekā 15 gadu pieredzi izdevniecības jomā, kā arī kopš 2008. gada strādājis dažādās pozīcijās populārajā sociālajā tīklā Odnoklassniki.

5 / 12

Kārlis Blumentāls

Mozello vadītājs

E-komercijas platformas Mozello dibinātājs, uzņēmējs un IT speciālists ar 20+ gadu pieredzi e-komercijas jomā.

6 / 12

Ilze Saulīte

LMT Privātpersonu apkalpošanas dienesta direktore

B2C klientu apkalpošanas un pārdošanas, kā arī biznesa procesu attīstības vadītāja. Pēdējo 3 gadu iniciatīvas saistītas ar digitalizācijas projektu īstenošanu, procesu automatizāciju, e-komercijas platformas izstrādi, pašapkalpošanās servisu ieviešanu un pakalpojumu pārdošanas vadību distances un tiešsaistes kanālos. 2013.gadā ieviesa pirmo LMT e-veikalu un šodien vada komandas, kas attīsta LMT e-komerciju.

7 / 12

Olga Barreto Goncalves

Latvijas Jaunuzņēmumu asociācijas Startin.LV izpilddirektore

Olga darbojas Latvijas jaunuzņēmumu ekosistēmā kopš 2017.gada. Viņa dibināja un vadīja Jaunuzņēmumu atbalsta nodaļu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā, un 2021.gadā pievienojās Latvijas Jaunuzņēmumu asociācijai kā izpilddirektore ar mērķi apvienot jaunuzņēmumu balsis un turpināt ekosistēmas attīstību.

8 / 12

Aija Miķelsone

SEB bankas Mazo un vidējo uzņēmumu segmenta vadītāja Baltijā

“Ikdienā strādāju pie risinājumu izstrādēm, kas klientiem labāk ļauj sasniegt biznesa mērķus.
Dodu priekšroku datos balstītiem lēmumiem. Lai arī būtiskākais pagrieziens patērētāju uzvedības izmaiņai bija vērojams pēdējo gadu laikā, joprojām uzskatu, ka e-komercijai ir lielisks izaugsmes potenciāls.”

9 / 12

Tõnu Väät

Igaunijas E-komercijas Asociācijas vadītājs

Aizrautīgs e-komercijas eksperts un Igaunijas e-komercijas komūnas attīstītājs. Tonu ir uz inovācijām vērsts un ar lielu pieredzi digitālo platformu un produktu attīstībā.

 

10 / 12

Kristiāna Gruzīte

Stockmann Baltijas e-komercijas vadītāja

Kristiāna savu karjeru uzsāka mārketingā, strādājot gan ar klientiem, gan vadot dažādus projektus ”in-house”. Šobrīd uzkrāto pieredzi viņa pārnes uz e-komercijas nozari, vadot Baltijas e-komercijas komandu uzņēmumā Stockmann. Viņas mērķis ir izglītot klientu par iespējām, ko sniedz e-komercija, kā arī radīt izcilu iepirkšanās pieredzi, neatkarīgi no tā, ka komunikācija notiek tiešsaistē. Piedaloties Stockmann atjaunoto internetveikalu ieviešanas projektā, viņa palīdz attīstīt online iepirkšanās vidi Baltijā, saskatot tajā lielu, bet vēl neizmantotu potenciālu.

11 / 12

Deividas Talijūnas

Organiser of E-commerce conference & expo, Lithuania

Deividas ir digitālā mārketinga industrijas pionieris un veterāns ar 20 gadu pieredzi. Viņš ir viens no vadītājiem un dibinātājiem All Digital Group, kas piedāvā dažādus digitālā mārketinga pakalpojumus uzņēmumiem, sākot ar performances mārketingu un beidzot ar satura radīšanu. Deivids ir arī viens no lielākās e-komercijas konferences Baltijā – Ecomexpo – organizatoriem.
12 / 12

Sniedzite Vilmane

Mēness Aptiekas e-komercijas vadītāja

Sniedzīte Vilmane ir pieredzējusi speciāliste digitālo un e-komercijas produktu attīstības jautājumos, kā arī sniedz konsultācijas uzņēmumiem par digitālā biznesa izaugsmes iespējām. Viņa ir strādājusi kā MTG Latvia digitālās nodaļas vadītāja un izveidoja pamatus Mēness Aptiekas e-komercijas platformai.

Māris Kuļikovskis
Arnis Jēkabsons
Gustavs Gotauts
Jurijs Ivanovs
Kārlis Blumentāls
Ilze Saulīte
Olga Barreto Goncalves
Aija Miķelsone
Tõnu Väät
Kristiāna Gruzīte
Deividas Talijūnas
Sniedzite Vilmane

Naujienos

Kas gali trukdyti elektroninės prekybos įmonės plėtrai?
Nepaisant spartaus elektroninės prekybos augimo, beveik pusė arba 42 % Latvijos verslininkų stebi pardavimus ir kitus verslui svarbius rodiklius tik…
Turi būti įmanoma jus rasti internete: kaip el. prekyba skatina eksportą
Metinį apdovanojimą laimėjo startuolis „Selfnamed“
/ 2

Visos naujienos

Piesakies Latvijas gada balvai e-komercijā līdz 14. aprīlim.

Taikyti
Taikyti

Ši svetainė nevisiškai palaiko „Internet Explorer“!