Connect lorem ipsum

lorem ipsum

What is ecommerce?

lorem ipsum

Categories

4

Companies can apply for an award in 4 categories regardless of the company’s industry and scale. Large and small, home manufacturers and export giants welcome.

New Business

New Business

1.

Business turnover up to EUR 50 000 Entry fee EUR 50

Small Business

Small Business

2.

Business turnover from EUR 50 to 500 000 Entry fee EUR 50

Medium Business

Medium Business

3.

Business turnover from EUR 500 000 to 5 mil. Entry fee EUR 100

Large Business

Large Business

4.

Business turnover from 5 mil. Entry fee EUR 150

categories

Strategic partners

Media partners

Jury

1 / 11

Vladislavs Mironovs

Citadele banka valdes loceklis stratēģijas realizācijas, digitālās un biznesa attīstības jautājumos

Darbu Citadelē uzsāka 2015. gada jūlijā kā Stratēģisko projektu vadības daļas vadītājs. Pēdējos divus gadus pirms pievienošanās bankai Vladislavs pildīja stratēģiskās iniciatīvas līdera funkcijas „GE Capital HQ”, ASV, vadot projektus un līdzdarbojoties globālās tirdzniecības finansēšanas stratēģiju izstrādē. Šobrīd viņa pārziņā ir AS „Citadele banka” biznesa stratēģijas ieviešana, produktu un pakalpojumu attīstība, un bankas digitālā pieredze un attīstība.

2 / 11

Samanta Stripkāne

Printful klientu stratēģiskā konsultante

Latvijas pirmais “vienradzis” starptautiskais uzņēmums Printful konsultē savus klientus, lai palīdzētu tiem sasniegt stratēģiskos mērķus un palielināt biznesa mērogu. Samanta ir RTU Uzņēmējdarbības vadības izglītība. Dažādu praktisko un teorētisko biznesa stratēģijas attīstīšanas, mārketinga un e-komercijas pieredzi ieguvusi iesaistoties vairākās starptautiskās uzņēmējdarbības un start-up/tech konferencēs.

3 / 11

Māris Kuļikovskis

Omniva pārdošanas daļas vadītājs

Ar e-komerciju uz Tu jau gandrīz 10 gadus. Apveltīts arī izcilu analītisko domāšanu. Viņa spēja izprast finanšu rādītāju korelāciju ar produkta kvalitāti un formu ir devusi iespēju attīstīt biznesu gan lieliem, gan maziem e-komercijas uzņēmumiem.

4 / 11

Arnis Jēkabsons

Element Digital vadītājs

Digitālās jomas eksperts ar vairāk kā 10 gadu pieredzi dažādās digitālā mārketinga un digitālo produktu izstrādes sfērās. Šobrīd vada digitālo aģentūru “Element”, kas fokusējas uz dažādu web projektu izstrādi, animāciju veidošanu, sociālo mediju komunikāciju un performance mārketingu.

5 / 11

Elīna Šiškeviča

Pieejamības testēšanas nodaļas vadītāja uzņēmumā TestDevLab

Elīna ir Pieejamības testēšanas nodaļas vadītāja uzņēmumā TestDevLab ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi testēšanas jomā. Ikdienā Elīna ir iesaistīta kvalitātes nodrošināšanas procesu izstrādē, jauno speciālistu sagatavošanā un ar programmatūras testēšanu saistīto lekciju pasniegšanā studentiem.

6 / 11

Alan Paster

eBay komerciālās attīstības vadītājs globālajos jaunajos tirgos

Dinamisks biznesa un cilvēku vadītājs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi starptautiskā biznesa attīstībā, pārdošanā un kontu pārvaldībā stratēģiskajiem partneriem. Eksperts vērtēšanas attīstībā un jaunu biznesa aktivitāšu izaugsmē.

7 / 11

Gustavs Gotauts

eCOMHUB dibinātājs un ģimenes cilvēks

E-komercijas izaugsmes atbalsta platformu eCOMHUB dibinājis ar mērķi palīdzēt attīstīt e-komerciju Latvijā un pasaulē. Gustavs pēdejos 5 gadus veiksmīgi strādājis ar vairākiem e-komercijas projektiem, ko turpina darīt arī šobrīd, zīmolā “ecomhub.agency”, ar komandu apgrozot vairākus simtus tūkstošus eur katru mēnesi.

8 / 11

Jurijs Ivanovs

Joom līdzdibinātājs

Globālā e-veikala Joom līdzdibinātājs, valdes loceklis un mārketinga vadītājs. Sācis pirmos interneta projektus jau 90. gadu beigās, uzkrājis vairāk nekā 15 gadu pieredzi izdevniecības jomā, kā arī kopš 2008. gada strādājis dažādās pozīcijās populārajā sociālajā tīklā Odnoklassniki.

9 / 11

Kārlis Blumentāls

Mozello vadītājs

E-komercijas platformas Mozello dibinātājs, uzņēmējs un IT speciālists ar 20+ gadu pieredzi e-komercijas jomā.

10 / 11

Ilze Saulīte

LMT Privātpersonu apkalpošanas dienesta direktore

B2C klientu apkalpošanas un pārdošanas, kā arī biznesa procesu attīstības vadītāja. Pēdējo 3 gadu iniciatīvas saistītas ar digitalizācijas projektu īstenošanu, procesu automatizāciju, e-komercijas platformas izstrādi, pašapkalpošanās servisu ieviešanu un pakalpojumu pārdošanas vadību distances un tiešsaistes kanālos. 2013.gadā ieviesa pirmo LMT e-veikalu un šodien vada komandas, kas attīsta LMT e-komerciju.

11 / 11

Dmitrijs Ņikitins

“Meta” vecākais klientu risinājumu speciālists uzņēmumā “Httpool”

Sociālo mediju mārketinga speciālists un entuziasts jau vairāk kā 7 gadus. Pieredzi guvis strādājot ar mazajiem un vidējiem e-komercijas uzņēmumiem Latvijā un ne tikai. Šobrīd konsultē lielākos “Meta” reklāmdevējus Baltijas reģionā, palīdzot tiem labāk izprast platformas piedāvātās iespējas, veidojot ilgermiņa stratēģijas un palīdzot tiem sasniegt savus biznesa mērķus.

Vladislavs Mironovs
Samanta Stripkāne
Māris Kuļikovskis
Arnis Jēkabsons
Elīna Šiškeviča
Alan Paster
Gustavs Gotauts
Jurijs Ivanovs
Kārlis Blumentāls
Ilze Saulīte
Dmitrijs Ņikitins

News

The Annual Award has been won by the start-up Selfnamed
The winner of the Latvian E-commerce annual award E-commerce Star 2023 is the startup Selfnamed Media information Riga, June 2,…
What can impede the development of an e-commerce company?
It must be possible to find you online: how e-commerce promotes exports
/ 2

All news

English lorem ipsum

Apply
Apply

This website is not fully supported by Internet Explorer!